Pre Firmy

Mnohí zamestnávatelia v dnešnej dobe chápu, že spokojný zamestnanec rovná sa spokojný zamestávateľ a preto sa snažia zabezpečiť svojim zamestnancom rozvoj duševného a fyzického zdravia, tzv. „Wellbeing“.

Pohoda a dobré zdravie zamestnancov má priamy vplyv na ich produktivitu práce a tým aj na zisk spoločnosti. Pracoviská s komplexnými wellness programami majú menšiu absenciu, pretože zamestnanci sú zdravší, menej trpia stresom, čo vedie k vyššiemu pracovnému nasadeniu, angažovanoti a lojalite voči spoločnosti.

Zistiť viac

H&P služby pre firmy

Fitness Office na mieru

Aj s cvičebným programom

Zamestnanci, ktorí sedia dlhé hodiny v kancelárii, potrebujú pohyb ako soľ, no častokrát si po práci na neho nevedia nájsť čas. Ak si aj čas nájdu, častokrát nevedia správne a efektívne cvičiť. My v Health & Performance máme pre vás riešenie.

Miestnosť pre váš Fitness Office vôbec nemusí byť veľká, my vám ju zariadime tak, aby bola v prvom rade funkčná a pritom vôbec nemusí pripomínať klasické fitko. Sme totiž zástancom toho, že na efektívne precvičenie celého tela a na silový tréning netreba klasické veľké stroje, činky či náradie ako vidíte v štandardných fitness centrách.

Vedeli ste, že po cvičení sa do tela vyplavia látky ako serotinín, dopamín a noradrenalín, ktoré spôsobia, že sme pokojnejší, vnímavejší a sústredenejší? Doprajte preto vašim zamestnancom mentálne si oddýchnut a dobiť sa energiou priamo vo vašom fitku počas dňa.

 

Ak máte záujem o zriadenie Fitness Office vo vašej firme, stačí nám nechať odkaz cez tlačítko nižšie “Mám záujem“, radi si s vami dohodneme osobné stretnutie alebo telefonický rozhovor, na ktorom si povieme všetko potrebné k realizácii.

Workshopy, prednášky a coaching

Deň zdravia pre vašich zamestnancov

O čom sú naše prednášky a workshopy?

Life changing hacks, praktické tipy a návody aj užitočné informácie podložené vedeckými výskumami, o ktorých ste možno netušili. Naučíme vás ako sa stať výkonnejším, mať lepšiu náladu, viac energie a motiváciu do práce, stať sa zdravším JA. Pomôžeme vám zbaviť sa bolestí pohybového aparátu, naučíme vás ako si vyskladať vyvážený jedálniček, ktorý vás nezaťaží a nakopne aj na dni plné stresu a meetingov, keď nemáte čas myslieť na jedlo.

Už viac neodchádzajte z práce s tým, že vás bolí chrbát a hlava, ste tak hladný, že po príchode domov vyjete bez rozumu chladničku a ste tak unavený, že jediné čo zvládnete je sadnúť si na gauč a stráviť večer pri televízii. Takýto spôsob života je dlhodobo neudržateľný, neprospieva vášmu zdraviu a brzdí vás v progrese.


Kedy potrebujete Coaching?

Pripravujete sa na maratón, ste po zranení či operácii pohybového aparátu, alebo vás trápia dlhodobé problémy pohybového aparátu, s ktorými si neviete rady? Aj v tomto prípade vám vieme pomôcť.

 

V prípade záujmu nám stačí zanechať jednoduchý odkaz cez tlačítko nižšie “Mám záujem“, radi si s vami dohodneme osobné stretnutie alebo telefonický rozhovor, na ktorom si povieme všetko potrebné k realizácii.