physiotherapy1.png

Fyzio a regenerácia

Fyziodiagnostika

Fyziodiagnostika

Predtým ako začnete cvičiť
Diagnostika vášho pohybového aparátu z pohľadu fyzioterapeuta, priamo prepojená s rehabilitačným alebo tréningovým procesom. Aplikácia jednotlivých postupov a techník závisí od individuálnych potrieb klienta.
60 €
mám záujem

Terapia - uvoľnenie svalstva, chrbtice a kĺbov

Súbor rehabilitačných techník, ktorý obnovuje pohyblivosť v jednotlivých kĺboch či svaloch. Pomáha pri rehabilitácii ktoréhokoľvek kĺbu tela. Technika manuálneho ošetrenia mäkkých štruktúr svalstva dokáže uvoľniť stuhnuté svalstvo či zablokovanú chrbticu. Obzvlášť vhodné pre ľudí so sedavým zamestnaním.

25 € / 30 min
50 € / 60 min
mám záujem
Terapia uvoľnenie svalstva
Masáž

Masáž

Je terapia v ktorej sa používa sústava hmatov, ktorými sa mechanicky dráždia periférne nervy, cievy svaly. Cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti svalov, ich prekrvenie a lepšiu regeneráciu.
20 € / 30 min
40 € / 60 min
objednať sa

Prístrojová lymfodrenáž

„Prístrojová preso-terapia” používaná najmä v klinickej medicíne napomáha odvádzať z tkanivového priestoru odpadové produkty látkovej premeny. Množstvo vyplavených látok v organizme sa značne zvyšuje v dôsledku nadmernej fyzickej záťaže aj z hľadiska vyššej teploty pracujúcich svalov. Metabolizmus aktívneho človeka pracuje na plné obrátky a odpad metabolických procesov v tele má potom zákonite väčší objem, ako za bežnej „prevádzky“. To je jeden z dôvodov prečo je momentálne táto metóda veľmi obľúbenou formou regenerácie u vrcholových, ale aj rekreačných športovcov. Tí ju veľmi radi využívajú pre tzv. efekt „ľahkých nôh” po namáhavých tréningoch alebo súťažiach. Vo veľkej miere sa využíva aj v estetickej medicíne, ako skrášľovacia masáž tváre a dekoltu a pomáha aj pri únave či celulitíde.

15 €
mám záujem
Prístrojová lymfodrenáž
Rehabilitácia po zraneniach a operáciách

Rehabilitácia po zraneniach a operáciách

Odstránenie bolesti, navrátenie plnej pohyblivosti a funkčnosti kĺbov a zranených partií, čo najrýchlejší návrat do bežného, ale aj športového života pacientov.
50 €
mám záujem

Elektroliečba

Elektroliečba
Aktívna metóda uvoľňovania svalstva, ktorá využíva energiu samotného svalu. Klient sa v nej zapája sám. MET zlepšuje rozsah pohybu a pomáha pri svalových sťahoch.
16 € / prenájom na jeden deň
mám záujem

Kineziotejping

Kineziotejping
Zaistenie stability, spevňovanie, fixácia a zlepšovanie rozsahu pohybu svalov a jednotlivých segmentov tela za pomoci pružných elastických pások.
10 € / malá aplikácia,
15 € / veľká aplikácia
mám záujem

Procedúra laserom

Procedúra laserom
Namierenie špeciálneho svetelného lúča na telo dokáže bezbolestne zlepšiť metabolizmus a urýchliť hojenie opuchov či zápalov.
80 € / 10 procedúr
mám záujem
Peťa
quote_blue
Pre šport na vrcholovej úrovni je potrebná spolupráca s fyzioterapeutom a kondičným trénerom zároveň. Mesiace som strávila učením sa správne dýchať, spevňovaním stredu tela až som sa dopracovala k zdvíhaniu činiek, kde som mohla stále prekonávať svoje hranice.
aircraftsporthouse bjorn borg dc ism KH_logo