body-diagnosis1.png

Body assessment

+

ISOBIKE

Komplexná diagnostika tela je nevyhnutná pre každého, kto chce u nás začať cvičiť.
Kombinujeme niekoľko metód s cieľom vytvoriť ideálny program pre každého s ohľadom na vaše ciele. health&performance prispôsobí metódy diagnostiky pre bežné cvičenie, profesionálny športový výkon či pre rehabilitačný plán.
Diagnostika pre každého

Diagnostika pre každého

Diagnostika neznamená iba meranie množstva podkožného tuku a prehľad predošlých ochorení. Telo môže mať obmedzenia aj kvôli menej viditeľným dôvodom. Nesprávne zvolené cvičenie by mohlo telu uškodiť. Poznať schopnosti tela a riziká umožňuje presne nastaviť ďalší cvičebný či výživový plán a vyvarovať sa potenciálnym zraneniam či chorobám. Jednoducho povedané, čím viac o tele vieme, tým jednoduchšia je cesta k dobrej kondícii a zdraviu.
109 €
mám záujem

Diagnostika pre športovcov

Profesionálni športovci potrebujú detailné informácie o svojom zdravotnom stave a trénovanosti. Na základe komplexnej diagnostiky nastavíme tréningový proces športovca tak, aby sme maximalizovali jeho športový výkon a minimalizovali riziko zranení. To všetko umožňuje komplexná diagnostika ich zdravotného stavu, silových a kondičných parametrov.

219 €
mám záujem
Diagnostika pre športovcov
Diagnostika po zraneniach a operáciách

Diagnostika po zraneniach a operáciách

Dôležitým krokom k efektívnej rehabilitácii sú informácie o stave pohybového aparátu a postihnutých častí. Funkčná diagnostika umožní nastaviť rehabilitáciu a rekondíciu tak, aby odstránenie bolesti, opuchu, obnovenie rozsahu pohybu, plná funkcia a zaradenie do života a športových aktivít bola oveľa rýchlejšia.
66 €
mám záujem

ISOBIKE®

Diagnostika ISOBIKE® predstavuje moderné diagnostické a intervenčné zariadenie s využitím v rehabilitácii ako aj športovom tréningu. Umožňuje kvantifikáciu t.j. presné stanovenie a napomáha odstráneniu tzv. laterálneho deficitu dolných končatín. Laterálny deficit je definovaný ako rozdiel v svalovej sile a svalovom výkone medzi ľavou a pravou dolnou končatinou, ktorý je spôsobený buď jednostranným zaťažovaním tzv. preferovaním jednej končatiny prípadne svalovej skupiny alebo ako následok poranenia, prípadne ochorenia. V prípade prekročenia 10%tnej fyziologickej hodnoty rozdielu medzi ľavou a pravou končatinou reálne ohrozuje správnu funkciu celého pohybového reťazca a prejavuje sa najmä:

  • znížením efektívnosti pohybového prejavu a zhoršením športového výkonu
  • výrazne vyšším rizikom poranení
  • nižším efektom rehabilitácie, pomalším napredovaním a horším celkovým efektom rehabilitácie
od 35 €
mám záujem
Diagnostika ISOBIKE
Katka
quote_blue
Zistila som, že v H&P majú Isobike, kde sa dá otestovať ako to so silou ľavej a pravej nohy je. Moje predpoklady sa potvrdili, rozdiel bol pri všetkých frekvenciách priepastný. Zlepšenie došlo rýchlo a z rozdielu nad 20% som sa dopracovala na akceptovateľné hodnoty a pri niektorých frekvenciách až pod 5%-ný rozdiel.
aircraftsporthouse bjorn borg ism KH_logo