Small Group

 

“Individuálny prístup a motivácia v skupine”

 

SmallGroup tréning s Health&Performance je vhodný pre všetkých ľudí rôznych vekových kategórií. Pre skúsených “nadšencov športu” ako aj pre ľudí s rôznymi zdravotnými obmedzeniami, ktorý si nevedia rady so správnym výberom pohybových aktivít. Naším cieľom je zlepšiť celkovú úroveň Vašej kondície, pomôcť Vám odstrániť problémy s pohybovýcm aparátom ako sú napr. bolesti chrbta, alebo pripraviť Vás na sezónne aktivity akými sú beh, lyžovanie a turistika.

Pozri si naše video
Prehrať video na mobile
Zastaviť video

Ako začíname?

 

Diagnostika na 1. mieste - našou prioritou je zistiť čo najviac informácií o Vašom zdravotnom stave. Každý klient absolvuje  vstupnú konzultáciu kde pomocou otázok a odpovedí zisťujeme predošlé ochorenia a ťažkosti a potenciálne problémy.

“Kedže pracujeme s ľudským telom je pre nás veľmi dôležité zistiť zdravotné obmedzenia ktoré človeka limitujú v pohyboch bežného života. Preto by bolo z našej strany ľahostané, keby sme Vás pustili do tréningu bez toho, aby sme o Vašom zdravotnom stave čokoľvek vedeli”

Funkčná diagnostika - druhým a dôležitým krokom je zistiť ako sa človek pohybuje/v akom stave a aký "funkčný" je jeho pohybový aparát. To zisťujeme pomocou siedmich základných pohybových testov (FMS screening - viac o FMS na blog/diagnostika….).  Podľa hodnotenia tohto testovania vieme do tréningového programu zaradiť potrebné cvičenia tak, aby sme zlepšili Váš pohyb a celkovú funkčnosť Vášho pohybového aparátu.

“Najprv sa pohybuj správne - potom sa pohybuj často”

Individuálny prístup - aj keď človek trénuje v menšej skupine, nikdy nezabúdame na jeho individuálne potreby. Tréningový program zostavujeme na základe už vyššie spomínanej diagnostiky a tak vieme zabezpečiť, aby človek dostal presne to, čo potrebuje. Zároveň dobrý kolektív malej skupiny ľudí tvorí zdravú súťaživosť a chuť posúvať sa vpred.

Tréning - každý tréning sa sústredíme na funkčnosť celého pohybového aparátu, ktorú budete vedieť využiť v bežnom živote pri vašich oblúbených aktivitách. Nevynímajúc redukciu hmotnosti a celkové zlepšenie kondície.

 

Naším hlavným cieľom je dizajnovať tréningový program tak, aby Vám na “konci dňa” zlepšil kvalitu života a cítili ste sa zdravší a výkonnejší ako kedykoľvek predtým.

Počas tréningu je v skupine maximálne 6 ľudí, aby sme Vám vedeli garantovať 100% prístup.

SMALLGROUP BASIC

Vstupná konzultácia, Funčná diagnostika (FMS), 10 tréningov (60min.)

Poradca pre zdravý životný štýl

 

 150 € 

SMALLGROUP BODYCOMP

Vstupná konzultácia, Funkčná diagnostika (FMS). 10 tréningov (60min.)

Poradca pre zdravý životný stýl

Analýza zloženia tela ( výška, hmotnosť, % podkožného tuku, obvodové miery)

Vstupné / Výstupné mernie

 

 200 € 

SMALLGROUP TRANSFORMATION

Vstupná konzultácia, Funkčná diagnostika (FMS), 10 tréningov (60min.)

Poradca pre zdravý životný štýl

Analýza zloženia tela ( výška, hmotnosť, % podkožného tuku, obvodové miery)

Analýza stravovacích návykov + Vypracovanie jedálnička na 5 týždňov výživovým poradcom Health&Performance

Vstupné / Výstupné meranie

 

 350 € 

Ceny nezahŕňajú vstupy do fitnes centra.

Táto webová stránka používa súbory cookies za účelom merania návštevnosti. Viac informácií
Rozumiem